Frequently asked questions

1. در خواست اپل ایدی کردم ایمیل هم از طرف مای اپس ارسال شده اما ایمیل فعالسازی از اپل استور ارسال نشده چه کاری باید انجام بدهم؟
دوست عزیز برای رسیدگی به درخواست شما نیاز به شماره تلفن همراه است. در صورت تمایل شماره موبایل خود را برای ما ایمیل کنید و یا مراحل زیر را دنبال کنید:

  • ۱- مرورگر Safari را در ایفون یا ای پد تان اجرا کرده و به ادرس زیر بروید iforgot.apple.com
  • ۲- بر روی گزینه ی Enter Your Apple ID ضربه بزنید.
  • ۳- ادرس ایمیلتان را وارد کنید و سپس بر روی گزینه ی Next در بالا سمت راست صفحه کلیک کنید.
  • ۴- بر روی گزینه ی Reset By Email ضربه بزنید تا ایمیل حاوی رمز عبور برایتان ارسال شود. با این کار یک ایمیل حاوی رمز عبور برایتان ارسال می شود. شما می توانید بوسیله رمزعبور و Apple ID  تان لاگین کنید.


2. از چه راهی می توان مطمئن شد که استفاده محصولات مای اپس با رضایت صاحب اثر است و حلال می باشد؟
دوست عزیز مای اپس بر اساس قوانین جمهوری اسلامی ایران تأسیس و به کلبه ی حقوق مؤلفین و صاحبین اثر پایبند می باشد و این آثار با توجه به رضایت و قرار داد مالک اثر با شرکت مای اپس در اختیار شما قرار می گیرد. تشکر از توجه و پایبندی شما به اصول اخلاقی

3. به عنوان کاربر عادی عضو مای اپس شدم از چه طریقی می شود که تغییر کاربری بدهم؟
دوست عزیز شما باید مشخصات فردی خود، شماره ی همراه که در سیستم ثبت کرده اید و در خواست خود مبنی بر تغییر کاربری از کاربر عادی به توسعه دهنده را به صورت کتبی به مای اپس ایمیل کنید .

4. از سیستم شما برای من پیامک تبلیغاتی ارسال میشود درخواست میکنم که قطع شود.
دوست عزیز شماره همراه خود را برای مای اپس به ایمیل زیر ارسال نمایید
info@myapps.ir

5. می خواهم به عنوان توسعه دهنده با مای اپس همکاری کنم از چه طریقی می توانم محتوا خود را ارسال کنم؟
دوست عزیز شما میتوانید وارد سایت مای اپس شده و پس از عضویت با عنوان توسعه دهنده در پنلی که در اختیار شما قرار می گیرد محتوا ی خود را برای ما بارگذاری کنید.پس از طی مرحله تأیید (فنی و محتوایی) با شما تماس گرفته خواهد شد.

6. کد فعال سازی اپلیکیشن مای اپس ارسال نشده است/برای نصب اپلیکیشن مای اپس مشکل دارم از چه راهی پیگیری کنم؟
دوست عزیز برای رسیدگی به درخواست شما نیاز به شماره تلفن همراه است.در صورت تمایل شماره موبایل خود را برای ما به ایمیل کنید.info@myapps.ir

7. آیا امکان دانلود فیلم خریداری شده نیست ؟
دوست عزیز طراحی سیستم مای اپس فقط برای استفاده از محصولات ارائه شده به صورت آنلاین (استریم) می باشد و امکان دانلود برای این سیستم فعلا تعریف نشده است.

8. شرایط قرارداد مای اپس به چه صورت می باشد؟
دوست عزیز در صورتیکه شما به عنوان توسعه دهنده عضو مای اپس شده اید و ایمیل آدرس شما در سیستم ثبت شده باشد، پیش نویس خام قرار داد برای شما ایمیل خواهد شد .

9. به عنوان توسعه دهنده اپلیکیشن بارگذاری کردم اما هنوز در مرحله انتظار است، چقدرزمان برای تأیید یک محتوا لازم است؟
دوست عزیز محتوا ی بارگذاری شده از طرف شما پس از بررسی از لحاظ فنی و محتوایی در صورتیکه مورد تأیید تیم فنی نظارت قرار بگیرد تا مرحله بسته شدن قرارداد در انتظار باقی خواهد ماند. پس از این مرحله ، اپلیکیشن تأیید و وارد سایت مای اپس می شود که در زمان تایید، پیامک فعال سازی محتوا در سایت برای شما ارسال خواهد شد.
album art
This text will be replaced with a player.