راهنمای دانلود برنامه های آیفون و آیپد رایگان

جهت دانلود برنامه های رایگان تنها کافی است برنامه مورد نظرتان را در مای اپس جستجو کنید. با کلیک بر روی دکمه دانلود (GET) نرم افزار مورد نظر در App Store باز می شود. برای نهایی شدن دانلود برنامه می بایست دکمه GET را در App Store کلیک کنید. برنامه مورد نظر بر روی Apple ID شما دانلود و نصب می شود.راهنمای خرید و دانلود برنامه های آیفون و آیپد غیر رایگان

با کلیک بر روی گزینه دانلود برنامه های غیر رایگان در صورت داشتن اعتبار در مای اپس سیستم نرم افزار را از اپل برای شما خریداری می نماید. این نرم افزار برای شما خریداری می شود و ممکن است تا چند دقیقه این زمان به طول بیانجامد. شما همیشه می توانید در برنامه در قسمت دانلود ها وضعیت برنامه های در حال خرید و خریداری شده را مشاهده نمایید.
هنگامی که برنامه خریداری شده برای شما آماده دریافت شود ما به شما اطلاع می دهیم. سپس تنها کافی است بر روی هشدار ما یا پیامک دریافت شده کلیک کنید تا برنامه در App Store شروع به دریافت شود. برای شروع دانلود لطفا رمز عبور درخواست شده توسط App Store را وارد نمایید تا به برنامه مورد نظر در تمامی دستگاه های خود با همان Apple ID دسترسی داشته باشید.

جهت خرید برنامه های غیر رایگان در مای اپس تنها نیاز است فقط برای یک بار Country/Region اکانت Apple ID خود را به کشور United Arab Emirates تغییر دهید. این تغییر هیچ تاثیری بر روی نرم افزار های نصب شده شما و دیگر موارد ندارد.

روش های پرداخت

جهت پرداخت هزینه برنامه ها، فیلم ها و موسیقی های غیر رایگان در برنامه می توانید از طریق روش های پرداخت زیر به راحتی خرید کنید. تمامی تراکنش ها و تاریخچه خرید در حساب شما ذخیره می شود و در هر لحظه می توانید به راحتی وارد حساب کاربری خود در مای اپس شوید و آنها را مشاهد نمایید.

  • پرداخت امن و سریع از طریق USSD تلفن همراه
  • در این روش که یکی از روش های متداول برای پرداخت از طریق کارت های بانکی عضو شتاب می باشد کاربر مای اپس نگران وارد کردن کد های طولانی USSD نخواهد بود. تنها با انتخاب کلید پرداخت از طریق USSD ما پنجره USSD تلفن همراه شما را باز می کنیم و براحتی می توانید پرداخت خود را انجام دهید. هیچگونه اطلاعاتی از حساب بانکی شما در مای اپس ذخیره نمی شود.
  • پرداخت مبلغ بر روی قبض موبایل (ویژه مشترکین همراه اول)
  • اگر شما از مشترکین همراه اول می باشید می توانید به راحتی با انتخاب گزینه پرداخت بر رویی قبض نرم افزار را خریداری نمایید. مبلغ مورد نظر که به تایید شما می رسد بر روی قبض موبایل شما اضافه می شود. با این روش می توانید براحتی از هر برنامه ای که می خواهید استفاده کنید و مبلغ آن را در پایان دوره بر روی قبض موبایل خود پرداخت نمایید.
  • پرداخت با کارت های عضو شتاب از طریق درگاه بانک
  • اگر همچنان مایل هستید از روش های قدیمی پرداخت استفاده نمایید می توانید از این گزینه استفاده کنید. با انتخاب پرداخت از طریق درگاه بانک پنجره مرورگر تلفن همراه شما باز می گردد و پس از تایید شما به پرتال بانک هدایت می شوید. پس از پرداخت موفق هزینه می توانید برنامه خریداری شده را دانلود و استفاده نمایید.
  • پرداخت از طریق حساب مای اپس
  • اگر مایل به خرید راحت و بدون وارد کردن اطلاعات بانکی هستید می توانید در سایت وارد حساب خود شوید و از طریق درگاه بانکی و خرید شارژ حساب مای اپس خود را شارژ نمایید. دیگر برای خرید برنامه ها تنها نیاز به تایید مبلغ خرید دارید. مبلغ مورد نظر از حساب شما کسر می گردد.


  • مای اپس به اطلاعات حساب شما دسترسی ندارد و هیچگونه اطلاعاتی از حساب شما را ذخیره نمی کند.
  • تمامی تراکنش های حساب شما در اکانت شما جهت پیگیری های بعدی به همراه کد رهگیری موجود می باشد.


album art
This text will be replaced with a player.