راهنمای استفاده از فایل های موسیقی

از مای اپس می توانید به ختوان یک نرم افزار پخش موسیقی نیز استفاده نمایید. پخش و دانلود موسیقی های رایگان به راحتی انجام می پذیرد می توانید فایل های دانلود شده را بخ صورت آفلاین نیز پخش نمایید. جهت پخش آلبوم های غیر رایگان می توانید مبلغ مورد نظر را با روش های موجود پرداخت نمایید. پس از خرید فایل های موسیقی می توانید آنها را دانلود و به صورت آفلاین به آنها گوش دهید. فایل های خریداری شده در حساب کاربری شما ذحیره شده و می توانید در تمامی دستکاه های خود در مای اپس به آنها دسترسی داشته باشید.روش های پرداخت

جهت پرداخت هزینه برنامه ها، فیلم ها و موسیقی های غیر رایگان در برنامه می توانید از طریق روش های پرداخت زیر به راحتی خرید کنید. تمامی تراکنش ها و تاریخچه خرید در حساب شما ذخیره می شود و در هر لحظه می توانید به راحتی وارد حساب کاربری خود در مای اپس شوید و آنها را مشاهد نمایید.

  • پرداخت امن و سریع از طریق USSD تلفن همراه
  • در این روش که یکی از روش های متداول برای پرداخت از طریق کارت های بانکی عضو شتاب می باشد کاربر مای اپس نگران وارد کردن کد های طولانی USSD نخواهد بود. تنها با انتخاب کلید پرداخت از طریق USSD ما پنجره USSD تلفن همراه شما را باز می کنیم و براحتی می توانید پرداخت خود را انجام دهید. هیچگونه اطلاعاتی از حساب بانکی شما در مای اپس ذخیره نمی شود.
  • پرداخت مبلغ بر روی قبض موبایل (ویژه مشترکین همراه اول)
  • اگر شما از مشترکین همراه اول می باشید می توانید به راحتی با انتخاب گزینه پرداخت بر رویی قبض نرم افزار را خریداری نمایید. مبلغ مورد نظر که به تایید شما می رسد بر روی قبض موبایل شما اضافه می شود. با این روش می توانید براحتی از هر برنامه ای که می خواهید استفاده کنید و مبلغ آن را در پایان دوره بر روی قبض موبایل خود پرداخت نمایید.
  • پرداخت با کارت های عضو شتاب از طریق درگاه بانک
  • اگر همچنان مایل هستید از روش های قدیمی پرداخت استفاده نمایید می توانید از این گزینه استفاده کنید. با انتخاب پرداخت از طریق درگاه بانک پنجره مرورگر تلفن همراه شما باز می گردد و پس از تایید شما به پرتال بانک هدایت می شوید. پس از پرداخت موفق هزینه می توانید برنامه خریداری شده را دانلود و استفاده نمایید.
  • پرداخت از طریق حساب مای اپس
  • اگر مایل به خرید راحت و بدون وارد کردن اطلاعات بانکی هستید می توانید در سایت وارد حساب خود شوید و از طریق درگاه بانکی و خرید شارژ حساب مای اپس خود را شارژ نمایید. دیگر برای خرید برنامه ها تنها نیاز به تایید مبلغ خرید دارید. مبلغ مورد نظر از حساب شما کسر می گردد.


  • مای اپس به اطلاعات حساب شما دسترسی ندارد و هیچگونه اطلاعاتی از حساب شما را ذخیره نمی کند.
  • تمامی تراکنش های حساب شما در اکانت شما جهت پیگیری های بعدی به همراه کد رهگیری موجود می باشد.


album art
This text will be replaced with a player.